Leśny Dworek

Wirtualny spacer »

Rezerwacja

O ośrodku

Tego wyjątkowego miejsca nie da się opisać w kilku słowach, zdaniach, czy nawet na paru stronach. Trzeba poczuć jego zapach, wsłuchać się w ciszę, przejść się po okolicznych lasach i może wtedy odkryje się na czym polega jego prawdziwa tajemnica. Bliskość z naturą sprawia, że wczasy w Leśnym Dworku to ukojenie dla zmysłów.

Wczasy w Leśnym Dworku to odpoczynek w przystępnej cenie, dla wymagających gości.

Leśny Dworek leży w samym sercu urokliwej doliny położonej na terenie Cisowsko-Orłowińskiego parku krajobrazowego w Górach Świętokrzyskich. To miejsce idealne dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i odkryć prawdziwe piękno najstarszych polskich gór lub odwiedzić położone nieopodal Kielce.

Pragnąc jak najlepiej zadbać o komfort naszych gości zapewniamy:

  • 32 komfortowe pokoje i apartamenty, w dwóch sąsiadujących ze sobą obiektach - Małym i Dużym Dworku,
  • przestronną salą konferencyjno-balową dla 200 osób, z nowoczesnym zapleczem audiowizualnym,
  • zadaszoną altanę z kominkowym grillem oraz miejscami siedzącymi dla 50 osób,
  • leśny ogród otaczający oba obiekty, gdzie po pełnym wrażeń dniu można się zrelaksować wśród śpiewu ptaków, szelestu drzew i delikatnie szemrzącej wodnej kaskady spływającej leniwie do pełnego kolorowych ryb oczka wodnego.

Myślisz… odpoczynek na weekend? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dłuższy pobyt, czy świetnie spędzony weekend – pozostajemy do Twoich dyspozycji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij